Kaz Nedir?

Kaz, iri ve beyaz veya boz tüylü, ayakları perdeli kuş türlerine verilen ad. Erkek ve dişisi aynı büyüklüktedir. Genellikle kuğulardan küçük, ördekten büyüktür. Beslenme şekli kuğu ve ördeklerden farklıdır.

Mısır Kazı Nedir?

Uzun boylu ve uzun bacaklı ama küçük bir ırktır. Yumurta verimler 6-8 adettir. Mısır ırkları şov ve süs amaçlı olarak yetiştirilirler. Renkleri gri ve siyah gölgeli olarak değişiklik gösterir. Vücutlarında kırmızı, kahve ve beyaz noktalar vardır.

Detaylı Bilgi Burada Olabilir (Anasayfa) Tıklayınız

Tekirdağ Mısır Kazı, Afrika Kazı Tekirdağ, Tekirdağ Mısır Kazı Satan Yerler, Tekirdağ Mısır Kazı Çiftliği, Tekirdağ Mısır Kazı Satışı, Tekirdağ Mısır Kazı Eti, Tekirdağ Mısır Kazı Eti Satan Yerler, Tekirdağ Mısır Kazı Yumurtası, Tekirdağ Mısır Kazı Yumurtası Satan Yerler, Tekirdağ Mısır Kazı Tüyü, Tekirdağ Mısır Kazı Tüyü Satışı, Tekirdağ Mısır Kazı Civcivi, Tekirdağ Mısır Kazı Civcivi Satışı, Tekirdağ Mısır Kazı Civcivi Satan Yerler, Tekirdağ Mısır Kazı Cinsleri, Tekirdağ Mısır Kazı Irkları, Tekirdağ Mısır Kazı Üretimi, Tekirdağ Mısır Kazı Özellikleri, Tekirdağ Mısır Kazı Yemekleri, Tekirdağ Mısır Kazı Yemeği, Tekirdağ Mısır Kazı Fiyatı, Tekirdağ Mısır Kazı Eti Fiyatı, Tekirdağ Mısır Kazı Civcivi Fiyatı, Tekirdağ Mısır Kazı Eti Faydaları, Tekirdağ Mısır Kazı Yetiştiriciliği, Tekirdağ Damızlık Afrika Kazı

Merak Ettiklerinizi Bize Sorun

Ad Soyad *
Hangi Şehirden Yazıyorsunuz? *
E-Mail Adresiniz *
Telefon Numaranız

Konu Başlığı

Sormak istediğiniz veya danışmak istediğiniz konu nedir?