Mısır Kazı Satışı Yapmaktayız

Uzun boylu ve uzun bacaklı ama küçük bir ırktır. Yumurta verimler 6-8 adettir. Mısır ırkları şov ve süs amaçlı olarak yetiştirilirler. Renkleri gri ve siyah gölgeli olarak değişiklik gösterir. Vücutlarında kırmızı, kahve ve beyaz noktalar vardır.

“Kazlar üretim giderleri yönünden diğer kanatlılara göre daha ekonomiktirler.”

Yetiştirilmeleri ve bakımları diğer kanatlılara göre kolay ve masrafsızdır. Çok basit barınaklarda hatta zorunlu hallerde diğer hayvanların barınaklarının bir köşesinde kolaylıkla barınabilmektedirler. Hastalıklara dayanıklı oluşları sayesinde ilaç masrafları ve ölüm oranın düşüktür. Civciv dönemlerinde biraz titizlik gösterildikten sonra bakımları kolay olup, hayatlarını sorunsuz olarak devam ettirebilmektedirler. Kazların bakım ve yönetimleri ise diğer kanatlı hayvanlardan daha zor değildir.

Detaylı Bilgi Burada Olabilir (Anasayfa) Tıklayınız

Kırklareli Mısır Kazı, Afrika Kazı Kırklareli, Kırklareli Mısır Kazı Satan Yerler, Kırklareli Mısır Kazı Çiftliği, Kırklareli Mısır Kazı Satışı, Kırklareli Mısır Kazı Eti, Kırklareli Mısır Kazı Eti Satan Yerler, Kırklareli Mısır Kazı Yumurtası, Kırklareli Mısır Kazı Yumurtası Satan Yerler, Kırklareli Mısır Kazı Tüyü, Kırklareli Mısır Kazı Tüyü Satışı, Kırklareli Mısır Kazı Civcivi, Kırklareli Mısır Kazı Civcivi Satışı, Kırklareli Mısır Kazı Civcivi Satan Yerler, Kırklareli Mısır Kazı Cinsleri, Kırklareli Mısır Kazı Irkları, Kırklareli Mısır Kazı Üretimi, Kırklareli Mısır Kazı Özellikleri, Kırklareli Mısır Kazı Yemekleri, Kırklareli Mısır Kazı Yemeği, Kırklareli Mısır Kazı Fiyatı, Kırklareli Mısır Kazı Eti Fiyatı, Kırklareli Mısır Kazı Civcivi Fiyatı, Kırklareli Mısır Kazı Eti Faydaları, Kırklareli Mısır Kazı Yetiştiriciliği, Kırklareli Damızlık Afrika Kazı

Afrika Kazı Satın Almak İçin Bize Yazınız

Ad Soyad *
Hangi Şehirden Yazıyorsunuz? *
E-Mail Adresiniz *
Telefon Numaranız

Konu Başlığı

Sormak istediğiniz veya danışmak istediğiniz konu nedir?