Kaz Nedir?

Kaz, iri ve beyaz veya boz tüylü, ayakları perdeli kuş türlerine verilen ad. Erkek ve dişisi aynı büyüklüktedir. Genellikle kuğulardan küçük, ördekten büyüktür. Beslenme şekli kuğu ve ördeklerden farklıdır.

Mısır Kazı Nedir?

Uzun boylu ve uzun bacaklı ama küçük bir ırktır. Yumurta verimler 6-8 adettir. Mısır ırkları şov ve süs amaçlı olarak yetiştirilirler. Renkleri gri ve siyah gölgeli olarak değişiklik gösterir. Vücutlarında kırmızı, kahve ve beyaz noktalar vardır.

Detaylı Bilgi Burada Olabilir (Anasayfa) Tıklayınız

Kırklareli Mısır Kazı, Afrika Kazı Kırklareli, Kırklareli Mısır Kazı Satan Yerler, Kırklareli Mısır Kazı Çiftliği, Kırklareli Mısır Kazı Satışı, Kırklareli Mısır Kazı Eti, Kırklareli Mısır Kazı Eti Satan Yerler, Kırklareli Mısır Kazı Yumurtası, Kırklareli Mısır Kazı Yumurtası Satan Yerler, Kırklareli Mısır Kazı Tüyü, Kırklareli Mısır Kazı Tüyü Satışı, Kırklareli Mısır Kazı Civcivi, Kırklareli Mısır Kazı Civcivi Satışı, Kırklareli Mısır Kazı Civcivi Satan Yerler, Kırklareli Mısır Kazı Cinsleri, Kırklareli Mısır Kazı Irkları, Kırklareli Mısır Kazı Üretimi, Kırklareli Mısır Kazı Özellikleri, Kırklareli Mısır Kazı Yemekleri, Kırklareli Mısır Kazı Yemeği, Kırklareli Mısır Kazı Fiyatı, Kırklareli Mısır Kazı Eti Fiyatı, Kırklareli Mısır Kazı Civcivi Fiyatı, Kırklareli Mısır Kazı Eti Faydaları, Kırklareli Mısır Kazı Yetiştiriciliği, Kırklareli Damızlık Afrika Kazı

Afrika Kazı Satın Almak İçin Bize Yazın

Ad Soyad *
Hangi Şehirden Yazıyorsunuz? *
E-Mail Adresiniz *
Telefon Numaranız

Konu Başlığı

Sormak istediğiniz veya danışmak istediğiniz konu nedir?