Kaz Nedir?

Kaz, iri ve beyaz veya boz tüylü, ayakları perdeli kuş türlerine verilen ad. Erkek ve dişisi aynı büyüklüktedir. Genellikle kuğulardan küçük, ördekten büyüktür. Beslenme şekli kuğu ve ördeklerden farklıdır.

Çin Kazı Nedir?

En küçük ve en çekici ırklardan biridir. Çin’den orijin alan bu kaz ırkının kahverengi veya gri ve beyaz olan varyeteleri vardır. Irklar arasında en yüksek yumurta üretimine sahiptir ve bir yumurta sezonunda 60’dan daha fazla yumurta verir. Vahşi kaza benzetildiğinden dolayı eti bazı insanlar tarafından tercih edilmektedir.

Detaylı Bilgi Burada Olabilir (Anasayfa) Tıklayınız

Kırklareli Çin Kazı, Afrika Kazı Kırklareli, Kırklareli Çin Kazı Satan Yerler, Kırklareli Çin Kazı Çiftliği, Kırklareli Çin Kazı Satışı, Kırklareli Çin Kazı Eti, Kırklareli Çin Kazı Eti Satan Yerler, Kırklareli Çin Kazı Yumurtası, Kırklareli Çin Kazı Yumurtası Satan Yerler, Kırklareli Çin Kazı Tüyü, Kırklareli Çin Kazı Tüyü Satışı, Kırklareli Çin Kazı Civcivi, Kırklareli Çin Kazı Civcivi Satışı, Kırklareli Çin Kazı Civcivi Satan Yerler, Kırklareli Çin Kazı Cinsleri, Kırklareli Çin Kazı Irkları, Kırklareli Çin Kazı Üretimi, Kırklareli Çin Kazı Özellikleri, Kırklareli Çin Kazı Yemekleri, Kırklareli Çin Kazı Yemeği, Kırklareli Çin Kazı Fiyatı, Kırklareli Çin Kazı Eti Fiyatı, Kırklareli Çin Kazı Civcivi Fiyatı, Kırklareli Çin Kazı Eti Faydaları, Kırklareli Çin Kazı Yetiştiriciliği, Kırklareli Damızlık Afrika Kazı

Merak Ettiklerinizi Bize Sorun

Ad Soyad *
Hangi Şehirden Yazıyorsunuz? *
E-Mail Adresiniz *
Telefon Numaranız

Konu Başlığı

Sormak istediğiniz veya danışmak istediğiniz konu nedir?