Kaz Nedir?

Kaz, iri ve beyaz veya boz tüylü, ayakları perdeli kuş türlerine verilen ad. Erkek ve dişisi aynı büyüklüktedir. Genellikle kuğulardan küçük, ördekten büyüktür. Beslenme şekli kuğu ve ördeklerden farklıdır.

Landes Kazı Nedir?

Landes ırkı anaç kazlar sezonluk 30- 40 arası adette yumurta verimine sahiptir. Sürü içerisinde kaynaşması ve diğer ırklar ile barışık yaşaması ile dikkat çekmektedir. Yumurtada ki tohum oranı gayet iyi ve tatmin edici haldedir. Tohum oranı %95 leri bulmaktadır. Dişilerinde Canlı ağırlık 6 ile 6.5 kilogram erkekler de ağırlık 6.5 ile 7.5 kilogramlara ulaşabilmektedir. Civcivlerin de gelişim oldukça iyi gözlemlenmiştir , hızlı gelişim dayanıklılık göstermişlerdir. Bir çok kaz ırkına kıyas ile hastalıklara biraz daha dirençli oldukları gözlemlenmiştir.

Detaylı Bilgi Burada Olabilir (Anasayfa) Tıklayınız

Edirne Landes Kazı, Afrika Kazı Edirne, Edirne Landes Kazı Satan Yerler, Edirne Landes Kazı Çiftliği, Edirne Landes Kazı Satışı, Edirne Landes Kazı Eti, Edirne Landes Kazı Eti Satan Yerler, Edirne Landes Kazı Yumurtası, Edirne Landes Kazı Yumurtası Satan Yerler, Edirne Landes Kazı Tüyü, Edirne Landes Kazı Tüyü Satışı, Edirne Landes Kazı Civcivi, Edirne Landes Kazı Civcivi Satışı, Edirne Landes Kazı Civcivi Satan Yerler, Edirne Landes Kazı Cinsleri, Edirne Landes Kazı Irkları, Edirne Landes Kazı Üretimi, Edirne Landes Kazı Özellikleri, Edirne Landes Kazı Yemekleri, Edirne Landes Kazı Yemeği, Edirne Landes Kazı Fiyatı, Edirne Landes Kazı Eti Fiyatı, Edirne Landes Kazı Civcivi Fiyatı, Edirne Landes Kazı Eti Faydaları, Edirne Landes Kazı Yetiştiriciliği, Edirne Damızlık Afrika Kazı

Afrika Kazı Satın Almak İçin Bize Yazın

Ad Soyad *
Hangi Şehirden Yazıyorsunuz? *
E-Mail Adresiniz *
Telefon Numaranız

Konu Başlığı

Sormak istediğiniz veya danışmak istediğiniz konu nedir?