Mamut Kazı Satışı Yapmaktayız

Mamut kaz ırkı bir Ukrayna melezi kaz ırkıdır. Yıllık ortalama yumurta verim adeti 40 ile 50 arası civarıdır.
Yumurtada ki tohum oranı gayet güzeldir bunun yanında yumurta gelişimleri de iyi durumdadır. Civcivlerin gelişimi de sağlıklı ve dirençlidir. Dişilerde ortalama ağırlık  6 kg ile 7 kg arasıdır. Erkeklerde bu oran 7 kg ile 11 kg arası değişmektedir.

“Kazlar üretim giderleri yönünden diğer kanatlılara göre daha ekonomiktirler.”

Yetiştirilmeleri ve bakımları diğer kanatlılara göre kolay ve masrafsızdır. Çok basit barınaklarda hatta zorunlu hallerde diğer hayvanların barınaklarının bir köşesinde kolaylıkla barınabilmektedirler. Hastalıklara dayanıklı oluşları sayesinde ilaç masrafları ve ölüm oranın düşüktür. Civciv dönemlerinde biraz titizlik gösterildikten sonra bakımları kolay olup, hayatlarını sorunsuz olarak devam ettirebilmektedirler. Kazların bakım ve yönetimleri ise diğer kanatlı hayvanlardan daha zor değildir.

Detaylı Bilgi Burada Olabilir (Anasayfa) Tıklayınız

Tekirdağ Mamut Kazı, Mast Kazı Tekirdağ, Tekirdağ Mamut Kazı Satan Yerler, Tekirdağ Mamut Kazı Çiftliği, Tekirdağ Mamut Kazı Satışı, Tekirdağ Mamut Kazı Eti, Tekirdağ Mamut Kazı Eti Satan Yerler, Tekirdağ Mamut Kazı Yumurtası, Tekirdağ Mamut Kazı Yumurtası Satan Yerler, Tekirdağ Mamut Kazı Tüyü, Tekirdağ Mamut Kazı Tüyü Satışı, Tekirdağ Mamut Kazı Civcivi, Tekirdağ Mamut Kazı Civcivi Satışı, Tekirdağ Mamut Kazı Civcivi Satan Yerler, Tekirdağ Mamut Kazı Cinsleri, Tekirdağ Mamut Kazı Irkları, Tekirdağ Mamut Kazı Üretimi, Tekirdağ Mamut Kazı Özellikleri, Tekirdağ Mamut Kazı Yemekleri, Tekirdağ Mamut Kazı Yemeği, Tekirdağ Mamut Kazı Fiyatı, Tekirdağ Mamut Kazı Eti Fiyatı, Tekirdağ Mamut Kazı Civcivi Fiyatı, Tekirdağ Mamut Kazı Eti Faydaları, Tekirdağ Mamut Kazı Yetiştiriciliği, Tekirdağ Damızlık Mast Kazı

Mast Kazı Satın Almak İçin Bize Yazınız

Ad Soyad *
Hangi Şehirden Yazıyorsunuz? *
E-Mail Adresiniz *
Telefon Numaranız

Konu Başlığı

Sormak istediğiniz veya danışmak istediğiniz konu nedir?