Landes Kazı Satışı Yapmaktayız

Landes ırkı anaç kazlar sezonluk 30- 40 arası adette yumurta verimine sahiptir. Sürü içerisinde kaynaşması ve diğer ırklar ile barışık yaşaması ile dikkat çekmektedir. Yumurtada ki tohum oranı gayet iyi ve tatmin edici haldedir. Tohum oranı %95 leri bulmaktadır. Dişilerinde Canlı ağırlık 6 ile 6.5 kilogram erkekler de ağırlık 6.5 ile 7.5 kilogramlara ulaşabilmektedir. Civcivlerin de gelişim oldukça iyi gözlemlenmiştir , hızlı gelişim dayanıklılık göstermişlerdir. Bir çok kaz ırkına kıyas ile hastalıklara biraz daha dirençli oldukları gözlemlenmiştir.

“Kazlar üretim giderleri yönünden diğer kanatlılara göre daha ekonomiktirler.”

Yetiştirilmeleri ve bakımları diğer kanatlılara göre kolay ve masrafsızdır. Çok basit barınaklarda hatta zorunlu hallerde diğer hayvanların barınaklarının bir köşesinde kolaylıkla barınabilmektedirler. Hastalıklara dayanıklı oluşları sayesinde ilaç masrafları ve ölüm oranın düşüktür. Civciv dönemlerinde biraz titizlik gösterildikten sonra bakımları kolay olup, hayatlarını sorunsuz olarak devam ettirebilmektedirler. Kazların bakım ve yönetimleri ise diğer kanatlı hayvanlardan daha zor değildir.

Detaylı Bilgi Burada Olabilir (Anasayfa) Tıklayınız

Tekirdağ Landes Kazı, Afrika Kazı Tekirdağ, Tekirdağ Landes Kazı Satan Yerler, Tekirdağ Landes Kazı Çiftliği, Tekirdağ Landes Kazı Satışı, Tekirdağ Landes Kazı Eti, Tekirdağ Landes Kazı Eti Satan Yerler, Tekirdağ Landes Kazı Yumurtası, Tekirdağ Landes Kazı Yumurtası Satan Yerler, Tekirdağ Landes Kazı Tüyü, Tekirdağ Landes Kazı Tüyü Satışı, Tekirdağ Landes Kazı Civcivi, Tekirdağ Landes Kazı Civcivi Satışı, Tekirdağ Landes Kazı Civcivi Satan Yerler, Tekirdağ Landes Kazı Cinsleri, Tekirdağ Landes Kazı Irkları, Tekirdağ Landes Kazı Üretimi, Tekirdağ Landes Kazı Özellikleri, Tekirdağ Landes Kazı Yemekleri, Tekirdağ Landes Kazı Yemeği, Tekirdağ Landes Kazı Fiyatı, Tekirdağ Landes Kazı Eti Fiyatı, Tekirdağ Landes Kazı Civcivi Fiyatı, Tekirdağ Landes Kazı Eti Faydaları, Tekirdağ Landes Kazı Yetiştiriciliği, Tekirdağ Damızlık Afrika Kazı

Afrika Kazı Satın Almak İçin Bize Yazınız

Ad Soyad *
Hangi Şehirden Yazıyorsunuz? *
E-Mail Adresiniz *
Telefon Numaranız

Konu Başlığı

Sormak istediğiniz veya danışmak istediğiniz konu nedir?