Kaz Nedir?

Kaz, iri ve beyaz veya boz tüylü, ayakları perdeli kuş türlerine verilen ad. Erkek ve dişisi aynı büyüklüktedir. Genellikle kuğulardan küçük, ördekten büyüktür. Beslenme şekli kuğu ve ördeklerden farklıdır.

Mısır Kazı Nedir?

Uzun boylu ve uzun bacaklı ama küçük bir ırktır. Yumurta verimler 6-8 adettir. Mısır ırkları şov ve süs amaçlı olarak yetiştirilirler. Renkleri gri ve siyah gölgeli olarak değişiklik gösterir. Vücutlarında kırmızı, kahve ve beyaz noktalar vardır.

Detaylı Bilgi Burada Olabilir (Anasayfa) Tıklayınız

Amasya Mısır Kazı, Afrika Kazı Amasya, Amasya Mısır Kazı Satan Yerler, Amasya Mısır Kazı Çiftliği, Amasya Mısır Kazı Satışı, Amasya Mısır Kazı Eti, Amasya Mısır Kazı Eti Satan Yerler, Amasya Mısır Kazı Yumurtası, Amasya Mısır Kazı Yumurtası Satan Yerler, Amasya Mısır Kazı Tüyü, Amasya Mısır Kazı Tüyü Satışı, Amasya Mısır Kazı Civcivi, Amasya Mısır Kazı Civcivi Satışı, Amasya Mısır Kazı Civcivi Satan Yerler, Amasya Mısır Kazı Cinsleri, Amasya Mısır Kazı Irkları, Amasya Mısır Kazı Üretimi, Amasya Mısır Kazı Özellikleri, Amasya Mısır Kazı Yemekleri, Amasya Mısır Kazı Yemeği, Amasya Mısır Kazı Fiyatı, Amasya Mısır Kazı Eti Fiyatı, Amasya Mısır Kazı Civcivi Fiyatı, Amasya Mısır Kazı Eti Faydaları, Amasya Mısır Kazı Yetiştiriciliği, Amasya Damızlık Afrika Kazı

Afrika Kazı Satın Almak İçin Bize Yazın

Ad Soyad *
Hangi Şehirden Yazıyorsunuz? *
E-Mail Adresiniz *
Telefon Numaranız

Konu Başlığı

Sormak istediğiniz veya danışmak istediğiniz konu nedir?