Kaz Nedir?

Kaz, iri ve beyaz veya boz tüylü, ayakları perdeli kuş türlerine verilen ad. Erkek ve dişisi aynı büyüklüktedir. Genellikle kuğulardan küçük, ördekten büyüktür. Beslenme şekli kuğu ve ördeklerden farklıdır.

Mısır Kazı Nedir?

Uzun boylu ve uzun bacaklı ama küçük bir ırktır. Yumurta verimler 6-8 adettir. Mısır ırkları şov ve süs amaçlı olarak yetiştirilirler. Renkleri gri ve siyah gölgeli olarak değişiklik gösterir. Vücutlarında kırmızı, kahve ve beyaz noktalar vardır.

Detaylı Bilgi Burada Olabilir (Anasayfa) Tıklayınız

Afyon Mısır Kazı, Afrika Kazı Afyon, Afyon Mısır Kazı Satan Yerler, Afyon Mısır Kazı Çiftliği, Afyon Mısır Kazı Satışı, Afyon Mısır Kazı Eti, Afyon Mısır Kazı Eti Satan Yerler, Afyon Mısır Kazı Yumurtası, Afyon Mısır Kazı Yumurtası Satan Yerler, Afyon Mısır Kazı Tüyü, Afyon Mısır Kazı Tüyü Satışı, Afyon Mısır Kazı Civcivi, Afyon Mısır Kazı Civcivi Satışı, Afyon Mısır Kazı Civcivi Satan Yerler, Afyon Mısır Kazı Cinsleri, Afyon Mısır Kazı Irkları, Afyon Mısır Kazı Üretimi, Afyon Mısır Kazı Özellikleri, Afyon Mısır Kazı Yemekleri, Afyon Mısır Kazı Yemeği, Afyon Mısır Kazı Fiyatı, Afyon Mısır Kazı Eti Fiyatı, Afyon Mısır Kazı Civcivi Fiyatı, Afyon Mısır Kazı Eti Faydaları, Afyon Mısır Kazı Yetiştiriciliği, Afyon Damızlık Afrika Kazı

Merak Ettiklerinizi Bize Sorun

Ad Soyad *
Hangi Şehirden Yazıyorsunuz? *
E-Mail Adresiniz *
Telefon Numaranız

Konu Başlığı

Sormak istediğiniz veya danışmak istediğiniz konu nedir?